10 Agensi yang merekodkan penggunaan tertinggi
( Dari Julai 2008 hingga 18 February 2018 )

No Nama Agensi Hits
1Polis Kontinjen Trafik17117556
2Jabatan Latihan Khidmat Negara (PLKN)7476533
3Suruhanjaya Pilihanraya (SPR)5180290
4Kementerian Pengajian Tinggi Malaysia4974905
5Jabatan Pendaftaran Negara (JPN)3487755
6Majlis Peperiksaan Malaysia3363885
7Kementerian Pendidikan Malaysia (MOE)2817392
8Lembaga Peperiksaan Malaysia (LP)2363063
9mySMS1759809
10Jabatan Pengangkutan Jalan (JPJ)1227678