10 Agensi yang merekodkan penggunaan tertinggi
( Dari Julai 2008 hingga 12 December 2017 )

No Nama Agensi Hits
1Polis Kontinjen Trafik16531245
2Jabatan Latihan Khidmat Negara (PLKN)7460779
3Suruhanjaya Pilihanraya (SPR)5141917
4Kementerian Pengajian Tinggi Malaysia4974207
5Jabatan Pendaftaran Negara (JPN)3462714
6Majlis Peperiksaan Malaysia3263434
7Kementerian Pendidikan Malaysia (MOE)2780432
8Lembaga Peperiksaan Malaysia (LP)2340125
9mySMS1752752
10Jabatan Pengangkutan Jalan (JPJ)1151904