10 Agensi yang merekodkan penggunaan tertinggi
( Dari Julai 2008 hingga 27 May 2018 )

No Nama Agensi Hits
1Polis Kontinjen Trafik17958509
2Jabatan Latihan Khidmat Negara (PLKN)7480692
3Suruhanjaya Pilihanraya (SPR)6790513
4Kementerian Pengajian Tinggi Malaysia5326610
5Jabatan Pendaftaran Negara (JPN)3520002
6Majlis Peperiksaan Malaysia3446955
7Kementerian Pendidikan Malaysia (MOE)2965987
8Lembaga Peperiksaan Malaysia (LP)2411614
9mySMS1768108
10Jabatan Pengangkutan Jalan (JPJ)1372177