10 Agensi yang merekodkan penggunaan tertinggi
( Dari Julai 2008 hingga 15 December 2018 )

No Nama Agensi Hits
1Polis Kontinjen Trafik18884138
2Jabatan Latihan Khidmat Negara (PLKN)7481300
3Suruhanjaya Pilihanraya (SPR)6794528
4Kementerian Pengajian Tinggi Malaysia5533388
5Jabatan Pendaftaran Negara (JPN)3548940
6Majlis Peperiksaan Malaysia3481084
7Kementerian Pendidikan Malaysia (MOE)2990446
8Lembaga Peperiksaan Malaysia (LP)2429764
9mySMS1770130
10Jabatan Pengangkutan Jalan (JPJ)1488853